Prezent na każdą okazję

Nie musisz dalej szukać prezentu, możesz go zrobić samodzielnie!

Jak wybrać prezent?

Wiesz jaki jest najlepszy prezent dla chłopaka, dziewczyny, żony, męża, taty, mamy czy przyjaciół? To coś co uda Ci się stworzyć samodzielnie. Coś co trafnie odda charakter czy pasję osoby obdarowywanej. To coś co sprawi, że zabije jej szybciej serce, a prezent nie wyląduje na zakurzonej półce jak większość innych. Ty najlepiej wiesz jak taki prezent powinien wyglącać!

Jaki jeszcze powinien być prezent? Im bardziej praktyczny tym lepiej, bo nie wyladuje zapomniany w szufladzie lub nie będzie obrastać kurzem na wspomnianej powyżej pólce. Co możesz zrobić? Np. kupić zegarek, kupić telefon, kupić biżuterię lub jakiś ciuch. Jednak wszystkie te rzeczy tak naprawdę nie mają duszy, są bezimiennymi przedmiotami, które ma wiele innych osób. I choć bez wątpienia sprawią osobie obdarowywanej wiele radości to jednak będzie im brakowało tej specjalnej iskierki.

Możesz wybrać najfajniejszy ciuch, alenie będzie on niósł ze sobą żadnego dodatkowego, wyjątkowego przekazu. Być może nawet za jakiś czas jego posiadać zapomni skąd ten ciuch ma – zwłaszcza faceci 🙂 Można jednak tchnąć życie w taki prezent i za chwilę pokażę Ci jak.

Samodzielnie zaprojektuj najlepszy prezent na świecie!

To naprawdę nie jest trudne. Zwłaszcza, że do dyspozycji masz wiele niesamowitych narzędzi technologicznych dzięki którym możesz tworzyć niepowtarzalne i unikalne prezenty. To co chcę Ci pokazać, to fenomenalny kreator nadruków na odzieży. Przy jego pomocy stworzysz prezent godny Twoich bliskich i dokładnie taki jaki chcesz. Spójrz jak to działa.

Wybierz odzież ekologiczną

Jeśli chcesz sprawić komuś naprawdę wyjątkowy prezent wybierz odzież organiczną z wieloma certyfikatami. Jest nieco droższa od konwencjonalnej, ale nie są to duże różnice a otrzymujesz naprawdę wysoką jakość. Taka decyzja doda upominkowi dodatkowej wartości i na pewno zostanie to docenione. To będzie inna odzież niż wszystkie. Ekologiczna i przede wszystkim zdrowsza. Przeczytaj więcej na ten temat w artykule: Odzież z bawełny organicznej.

certyfikaty

Prezent na Urodziny?

Prezent na urodziny to zazwyczaj niemały kłopot. Nie wiadomo co tak naprawdę ucieszy solenizanta lub solenizantkę. Zawsze jest obawa, że w tym dniu ktoś inny może wpaść dokładnie na taki sam pomysł jak ty. Jeśli tak się akurat zdarzy, będzie słabo. Można jednak tego łatwo uniknąć.

W takiej sytuacji najbezpieczniejszym i zawsze trafionym prezentem urodzinowym jest personalizowany ciuch, np. śmieszna koszulka z napisem lub grafiką. To co widzisz obok jako przykład, to ostatnio bardzo popularny motyw wśród osób, które kupują prezenty urodzinowe. Owszem masz gotowy projekt, ale tak naprawdę wszystko możesz zmienić. Teksty, położenie, kolory, grafiki… Możesz dołożyć nadruk na plecach itd. Wystarczy, że klikniesz na przycisk pod zdjęciem „Personalizuj„, a uruchomisz kreatora z tym konkretnym motywem. Możesz działać 🙂

W kreatorze koszulek znajdziesz tysiące grafik i zdjęć z których możesz swobodnie skorzystać. Jeśli masz własne grafiki bez problemu załadujesz je do kreatora. Możesz tworzyć maski, ozdobne napisy… co zechcesz. Stworzysz dzięki temu coś wyjątkowego, coś co naprawdę będzie prezentem od Ciebie!

A może Czyściak?

Niewielki, ale bardzo sympatyczny drobiazg w postaci praktycznej maskotki, która nie tylko rozbawi, ale także sprawdzi się w roli czyścika do ekranu smartfona lub innej gładkiej powierzchni szklanej.

W naszej ofercie znajdziesz kolekcję Czyściaków, które możesz podarować bliskiej Ci osobie. To świetny prezent dla tych wszystkich, którzy nie rozstają się ze swoim telefonem.

Czyściaka możesz także otrzymać w prezencie od nas. Wystarczy, że złożysz zamówienie na minimum 5 koszulek lub bluz, a w uwagach podasz imię wybranego Czyściaka i jest Twój.

Similar Posts