Program Partnerski

Zarabiaj razem z nami na koszulkach nawet 20% od polecenia!

Nawet 20% Prowizji!

Polecaj nasz kreator koszulek i zgarnij od każdej transakcji wygenerowanej dzięki Tobie nawet 20%

30 zł na Dzień Dobry

Przystąp do Programu Partnerskiego, a od razu pojawi się na nim 30 zł na dobry początek.

Wypłata już od 200 zł

Za zgromadzone środki możesz u nas kupić co zechcesz lub jeśli wolisz wypłacimy Ci pieniądze.

Jak działa Program Partnerski?

Szczęśliwy Program Partnerski

1.

Załóż konto Partnera klikając w przycisk "Dołącz do Programu Partnerskiego"

2.

Poczekaj, aż Twoje zgłoszenie zostanie zweryfikowane i zatwierdzone

3.

Zaloguj się i pobierz swój unikalny link zawierający Twój identyfikator w Programie Partnerskim

4.

Umieść kod linku albo kreacji reklamowej na swojej stronie internetowej lub w innych miejscach Sieci.

5.

Osoby klikające w Twój link trafią na stronę kreatora koszulek i zostaną zidentyfikowani jako osoby z Twojego polecenia

6.

Jeśli ktoś taki dokona zakupu w naszym sklepie w ciągu 30 dni, Ty otrzymasz swoją prowizję.

Dlaczego Koszulkowy Program Partnerski?

Zarabianie w Internecie bez wychodzenia z domu

Nasz Program Partnerski daje Ci duże możliwość wygenerowania znacznych profitów finansowych. Nie dość, że startujesz od razu z bonusem  30 zł i prowizją na poziomie 15%, to jeśli swoją aktywnością pokażesz nam, że potrafisz skutecznie działać polecając koszulki z własnym nadrukiem, podniesiemy prowizję do poziomu aż 20%!

Jeśli masz swoją stronę, na której jest duży ruch, prowadzisz poczytnego bloga, albo aktywnie działasz w mediach społecznościowych i potrafisz dotrzeć do ludzi, to zarobki masz praktycznie pewne.

Dostajesz świetne narzędzie w postaci wyjątkowego kreatora koszulek online, dzięki któremu bez większego wysiłku możesz generować bardzo konkretne dochody. Koszulki z nadrukiem to obecnie bardzo pożądany towar. Zerkając na dane chociażby z Google to tylko sama fraza „koszulki z nadrukiem” generuje w wyszukiwarce średnio ponad 22 tysiące zapytań w miesiącu! A to tylko jedna fraza spośród dziesiątek innych jakie ludzie wpisują w oknie wyszukiwarki szukając koszulek, bluz i innych gadżetów z nadrukami.

frazy w google

Jest więc potrzeba, a Ty możesz pomóc nam ją zaspokoić zarabiając przy tym na współpracy z nami.

Najczęściej zadawane pytania

Ile można zarobić?

Nie ma górnego limitu. Wszystko spoczywa w Twoich rękach. Nie możemy Ci niczego obiecać, ale jeśli potrafisz działać sprawnie, a do tego masz odpowiednie zaplecze w postaci bloga, kanału YT, czy popularnego profilu w mediach społecznościowych, to jesteś w stanie zarobić przyzwoicie w relatywnie krótkim czasie. Jeśli takiego zaplecza nie masz zarobki będą mniejsze, ale jeśli wykażesz się determinacją i pomysłowością z każdym miesiącem będzie coraz lepiej.

Rejestrując się w Programie Partnerskim nie zapomnij zapisać się na listę mailingową jego uczestników. Dzięki temu dowiesz o nowych publikacjach związanych z technikami podnoszenia sprzedaży, a także o nowych kreacjach reklamowych np. w związku ze zbliżającymi się Świętami itp. Wykorzystasz tę wiedzę w odpowiednim miejscu i czasie.

Pamiętaj, że nam także zależy na tym abyś zarobił jak najwięcej. Jeśli nasz Partner  zarabia, my także zarabiamy. O to w końcu chodzi w Programach Partnerskich, aby umieć się dzielić i wspierać.

Jakie produkty mogę polecać?

Głównym produktem do promocji jest sam Kreator Koszulek. To potężne narzędzie przy pomocy którego każdy może stworzyć nie tylko koszulkę z własnym nadrukiem, ale także bluzę czy inne gadżety.

Ważnym elementem w ofercie jest seria certyfikowanej odzieży organicznej, która z uwagi na swoją jakość i wyższą cenę jest także bardziej zyskowna dla Ciebie jako Partnera.

Poza tym klasyczne gadżety takie jak kubki, torby czy poduchy.

Systematycznie wprowadzamy do kreatora nowe produkty i jesteśmy otwarci na sugestie naszych Partnerów.

Na czym polega wyjątkowość produktów?

Przede wszystkim narzędzie, które jeśli dołączysz do PP możesz polecać innym, daje możliwość tworzenia wyjątkowych nadruków. Personalizacja to aktualnie jeden z dynamiczniej rozwijających się obszarów w handlu internetowym. Często tego typu produkty są wybierane na prezenty właśnie z uwagi na to, że można w ten prosty sposób stworzyć coś w pełni dedykowanego bliskiej osobie.

Takich produktów z duszą na próżno szukać w sklepach z setkami czy tysiącami gotowców. Tu są na wyciągnięcie ręki.

Czy można polecać gotowe wzory?

To kolejna niesamowita cecha Kreatora i Programu Partnerskiego. Nasz kreator umożliwia Ci przygotowanie własnych wzorów, wygenerowanie linku udostępnienia, następnie na jego podstawie wygenerowanie linku z Programu Partnerskiego zawierającego Twój unikalny identyfikator. Może brzmi zawile, ale w praktyce jest to bardzo prosta czynność.

Możesz w ten sposób stworzyć własną kolekcję unikalnych nadruków do personalizacji i proponować je swoim znajomym, na swojej stronie, w mediach społecznościowych itd...

Do każdego stworzonego nadruku możesz pobrać wizualizację, którą następnie umieszczasz w sieci z linkiem prowadzącym wprost do kreatora i zamówienia tego konkretnego wzoru.

Mając czas na zabawę i pomysły na ciekawe nadruki możesz w ten sposób przygotować dziesiątki czy setki gotowych wzorów i oferować je pod własnym szyldem zgarniając od sprzedaży swoją prowizję.

Wykorzystaj Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Halloween, rozmaite dni typu Mamy, Taty, Dziadków, kota, chomika i czego tam jeszcze... Jeśli nauczysz się wykorzystywać tego typu sezonówki, to Twoja sprzedaż także nabierze zupełnie innego wymiaru. 

Jaka jest jakość produktów?

Realizujemy zamówienia na wyselekcjonowanej odzieży. Nie wchodzimy w tanie koszulki o niskiej gramaturze, które po jednym praniu nie nadają się do dalszego noszenia. Gramatura koszulek to minimum 170-190, co zapewnia odpowiednią wytrzymałość i trwałość odzieży nawet po wielu praniach.

Podobnie jeśli chodzi o technologie nadruków. Pracujemy na markowych drukarkach DTG Epson i bezpiecznych, trwałych farbach tego producenta. Możesz więc mieć pewność, że to co polecasz innym jest tego warte.

Jeśli chcesz mieć całkowitą pewność możesz zamówić pakiet próbny. Zadzwoń lub napisz.

Więcej szczegółów na temat współpracy znajdziesz w Regulaminie Programu Partnerskiego. a w razie pytań śmiało do nas napisz na adres partner@printlander.pl lub zadzwoń pod numer telefonu 81 440 53 73