Czyściaki

Chcesz sprawić komuś bliskiemu miły i praktyczny podarunek? Możesz dorzucić do koszulki coś jeszcze!

Oto wyjątkowa seria maskotek, które nie tylko rozbawią podkreślając wyjątkowość prezentu, ale także sprawdzą się jako praktyczny gadżet do czyszczenia ekranów.

Poza tym jak wszystko w naszym sklepie także Czyściaka możesz spersonalizować. Każdy ma dodatkową czystą metkę, na której nadrukujemy co zechcesz. Może to być dyskretna dedykacja, życzenia, Imię nowego właściciela Czyściaka, sentencja itp… Ty decydujesz.

Chcesz Czyściaka za darmo?

Złóż zamówienie w kreatorze koszulek o minimalnej wartości 300 zł, a wybranego Czyściaka dorzucimy od nas w prezencie!! Pamiętaj aby podać jego imię w uwagach do zamówienia oraz tekst do nadrukowania.

Poznaj Czyściaki

Czyściaki to sympatyczne maskotki, które nie tylko umilą Ci czas i sprawią, że uśmiech częściej zagości na Twojej twarzy, ale także zadbają o czystość Twojego smartfona, tabletu czy innych przedmiotów o gładkiej, szklanej powierzchni.

Praktyczne przytulaki, świetnie nadają się jako drobny prezent dla kogoś bliskiego. Niewielkie rozmiary maskotki pozwalają mieć Czyściaka zawsze przy sobie.